درباره ماپیام مدیر عامل

آرزوهایت را برآورده میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند .

شرکت تجهیزات دندانپزشکی اسدزاده بیش از 30 سال در حوزه ی فروش و توزیع تجهیزات دندانپزشکی از جمله یونیت دندانپزشکی ، اینسترومنت و قطعات دندانپزشکی و مواد مصرفی سابقه ی درخشان دارد .

دندانپزشکان به عنوان یکی از اعضای تیم سلامت با توجه به خدماتی که در راستای درمان بیماری های دهان و دندان ، ارتقای سطح سلامت ، پیشگیری و آموزش روش های بهداشتی به افراد جامعه ارائه میدهند نقش بسیار مهم و قابل توجهی در نظام سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا میکنند در همین راستا این شرکت مفتخر است که با افتخار و دانش تخصصی روز و نوآوری های مداوم در عرضه ، تولید ، واردات و تهیه و توزیع تجهیزات دندانپزشکی پاسخگوی نیازهای دندانپزشکان و همکاران محترم میباشد .

اینجانب به عنوان خدمت گزار این مجموعه معتقد هستم توجه به منافع مشتری و ارائه محصول مطابق با استاندارد های جهانی وظیفه ی ملی است و شرکت ما برای رسیدن به این هدف تلاشی مستمر را سر لوحه ی خود قرار داده است .

با سپاس

حبیب اسدزاده

تاریخچه

فروشگاه ما در سال 1368 در زمینه ی توزیع مواد و تجهیزات دندانپزشکی شروع به کار نموده است . این شرکت واقع در کشور ایران (استان آذربایجان شرقی ، تبریز ) بوده و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در واردات و توزیع محصولات دندانپزشکی در طول 30 سال ، با تلاش و پشتکارو فعالیت های خود، در صنف دندانپزشکی کشورهای آسیایی جایگاه برتری  کسب نموده است .

 هدایت و راهبری موسسه توسط هیآت مدیره و مدیرانی بسیار توانمند  در زمینه ی عرضه محصولات دندانپزشکی انجام میگیرد . مدیران ارشد موسسه در حیطه ی کاری خود از تخصص و تجارب بالا برخوردار میباشند .

مشخصات اعضای تیم مدیریتی موسسه به شرح زیر میباشد

مدیر عامل و رییس هیئت مدیره : جناب آقای حبیب اسد زاده

هیئت مدیره : سرکار خانم کبری مودت

جانشین رییس هیئت مدیره : خانم مهندس زهرا اسدزاده

کارشناس سرویس وتعمیر و نصب تجهیزات : جناب آقای مهندس علی باقری . جناب آقای مهندس ائلیار اسدزاده

کارشناس ساخت و تولید : جناب آقای مهندس اکبر شبری

کارشناس فروش : جناب آقای مقصود اسدزاده

کارشناس فروش و مسئول سهمیه : سرکار خانم لیلا سمائی

کارشناس فروش : سرکار خانم سامره اسد نژاد

حسابداری : سرکار خانم لیدا منکوری

 مسئول روابط عمومی و کارشناس مکاتبات بین المللی و کارشناس امور انفورماتیک و طراحی و کارشناس فروش : سرکار خانم مهسا پروانه

چرا ما

شرکت ما بر مبنای احترام به مشتری ، تهیه ی اجناس و برندهای معتبر ، توزیع عادلانه ی اجناس وارداتی با ارز دولتی فعالیت میکند .

 اولین دارنده ی کد IMED در شمال غرب کشور که زیر نظر اداره ی کل تجهیزات پزشکی است .


تماس با ما

  آدرس:تبریز-گلگشت خیابان عطارنیشابوری نبش کوچه ی گلباز تجهیزات دندانپزشکی اسدزاده

   تلفن: 4-۳۳۳۷۶۶6۲-041

   ایمیل: info@asadzadehdental.com

تجهیزات دندانپزشکی اسدزاده

آرزوهایت را برآورده میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند .